هایفو

هایفو

هایفوتراپی
هایفوتراپی یا روش هایفو معجزه جوانسازی سال 2014 هایفوتراپی یا روش هایفو روشی است جدید که به دلایل ذیل بهترین روش جوانسازی می باشد:
1-    ناحیه عمیق پوست و یا SMAS و در واقع محل اتصال پوست به عضله را جوانسازی می نماید.
2-    در روش هایفو و یا هایفوتراپی فونداسیون پوست تقویت میگردد، پس به جوانسازی پایدارتری دست می یابیم.
3-    روش هایفو یا هایفوتراپی را بدون ترس از عوارض می توان برای جوانسازی استفاده کرد.
4-    هایفو باعث می گردد که از دو هفته بعد تا مدت شش ماه پوست به صورت مداوم بهتر شود که اوج اثر آن در سه تا سه و نیم ماه می باشد.
در روش هایفو یا هایفو تراپی بزرگترین مشکل وقتی بروز می نماید که صورت را ناحیه بندی نماییم و از مراجعه کننده می خواهیم مشخص نماید چه ناحیه ای را می خواهد جوانسازی بنماید. آخر مگر میشود فونداسیون بخشی از صورت را ترمیم کنیم و بخشی دیگر را نه؟  پس غلط ترین و کم اثر ترین روش جوانسازی در هایفو وقتی است که تمام صورت و گردن را انجام ندهیم. اثر درمانی هایفو از دو هفته بعد شروع می شود و ظرف مدت 6 ماه تکمیل میگردد. روش هایفو و هایفو تراپی روشی است که فقط می بایست توسط پزشک انجام شود انجام آن توسط اپراتور ممنوع می باشد و لذا مراجعه کننده محترم باید توجه داشته باشد که از پزشک بودن کاربر هایفو با شجاعت مطلع شود.
قابل توجه مراجعین محترم اینکه فقط 2 دستگاه دارای مجوز اداره کل تجهیزات وزارت بهداشت می باشد که در کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبائی و لیزر تابان به دلیل دارا بودن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشک و همچنین عضویت در انجمن پوست و مو ایران، تمامی دستگاه ها الزاما باید دارای مجوز و استاندارد جهانی باشد تا مورد استفاده قرار گیرد.