مرکز پوست، زیبائی و لاغری بخش لاغری و تناسب اندام تابان

لاغری و تناسب اندام

ما با بهره گیری از جدیدترین، پیشرفته ترین و بی خطرترین روش های دنیا شما را در جهت داشتن اندامی متناسب و دلخواه همراهی می کنیم. خدمات ما به شما: لاغری و تناسب اندام فرم دهی دو باره بدن (بویژه پس از اعمالی مثل لیپوساکشن) درمان سلولیت صاف و یکدست شدن پوست لاغری بدون عارضه و بدون درد

در کلینیک لاغری تابان علاوه بر امکان استفاده از خدمات مشاوره تغذیه زیر نظر کارشناس حرفه ای تغذیه از دستگاههای اولتراسوند و RF و نیز مزوتراپی و با ترکیبی از اکسیلیس، پروتیج، ایکس ویو و کرایو لیپولیز برای لاغری موضعی نواحی مختلف بدن نظیر بازو، شکم، پهلو و ... استفاده می شود.

این دستگاه ها از موثرترین و بیخطرترین دستگاههای لاغری موجود می باشند که بطور غیر تهاجمی عمل می کنند و استفاده از آنها بدون درد و خونریزی بوده و طبق تحقیقات انجام شده استفاده از آنها هیچگونه عارضه ای ندارد. تغییر سایز قطعی در تمامی افراد استفاده کننده از این دستگاه ها پس از چند جلسه درمان قابل مشاهده است. هر چند استفاده همزمان از مزوتراپی در کنار دستگاههای اولتراسوند و RF و ... تاثیر بیشتری رانشان داده است. همراهی ورزش و رژیم غذایی مناسب کمک شایانی در افزایش اثرات فوق الذکر دارد.